Recomandăm
Pantofar verde prăfuit cu deschidere înclinată din metal 75x37,5x12,5 cm Billy – Spinder Design
Dimensiuni 37×75×12 cm
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 531,25 RON
- 19.04.2026 - 531,25 RON
- 05.03.2026 - 509,14 RON
- 05.03.2026 - 509,15 RON
- 16.01.2026 - 509,14 RON
- 10.01.2026 - 534,6 RON
- 01.11.2025 - 509,14 RON
- 27.10.2025 - 562,07 RON
- 25.10.2025 - 515,13 RON
- 26.06.2025 - 589 RON
- 20.06.2025 - 489 RON
- 10.06.2025 - 589 RON
- 07.06.2025 - 507 RON
- 27.05.2025 - 589 RON
- 23.05.2025 - 507 RON
- 16.01.2025 - 503,1 RON
- 15.01.2025 - 525,46 RON
- 20.12.2024 - 475 RON
- 12.12.2024 - 559 RON
- 15.11.2024 - 475,1 RON
- 01.11.2024 - 559 RON
- 27.09.2024 - 475 RON
- 17.09.2024 - 559 RON
- 13.09.2024 - 475 RON
- 10.09.2024 - 559 RON
- 18.04.2024 - 754 RON
- 17.04.2024 - 641 RON
- 16.04.2024 - 754 RON
- 15.04.2024 - 641 RON
Descrierea produsului
Pantofar verde prăfuit cu deschidere înclinată din metal 75x37,5x12,5 cm Billy – Spinder Design
Dimensiuni
| Lăţime: | 75 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 12 cm |
| Înălţime: | 37 cm |
Specificații
| Tip | Cu rafturi |
|---|---|
| Material | Metal |
| Produs în | IT |
| Capacitate de încărcare | 25 kg |
| Greutate | 5.8 kg |
| Înălțime | 37.5 cm |
| Lățime | 75 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Billy |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Extra |
| Finisaj suprafață | Acoperit cu pulbere |
| Tip pantofar | Închis/fixare pe perete necesară/cu deschidere |
| Sistem de agățare | Da, fără șuruburi/cuie/cârlige în perete |
| Material structură | Plastic |
| Culoare | Verde prăfuit |
| Producător | Spinder Design |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Dulap frumos, are o adâncime de doar 12,5 cm, deci este perfect pentru un apartament mai mic și un hol mai îngust. Este destul de spațios, îmi încap mai mult de 3 perechi de încălțăminte acolo (mai ales cele de vară, nu însă și cizmele de toamnă sau iarnă). Închiderea este magnetică și este puțin mai zgomotoasă, se trântește destul de tare, dar în rest dulapul este super și mă bucur că l-am descoperit :)
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Serviciu de masă 6 buc. din porțelan Purita – Bonami Essentials
Din porțelan, lăţime, înălţime

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Naproane de masă, din poliester, la bucată

Scurgător de vase gri din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

Set găleată și mop 2în1 microfibre Ultramax XL Turbo - Vileda
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Recipiente 24 buc. pentru alimente Fresco – Hermia
Pentru alimente, set de, din plastic

Covoraș intrare Hanse Home Cozy Welcome 45x75 cm, negru
45×75 cm, textil, formă dreptunghiulară

Suport pentru hârtie igienică argintiu din oțel cromat – Wenko
Diametru

Prosoape de vase 5 buc. din bumbac 50x70 cm – Tiseco Home Studio
50×70 cm, din bumbac, set



















