Recomandăm
Pantofar somon cu deschidere înclinată din metal 50x103x15 cm Billy – Spinder Design
Dimensiuni 103×50×15 cm
862,75 RON
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 862,75 RON
- 19.04.2026 - 862,75 RON
- 19.03.2026 - 806 RON
- 06.03.2026 - 820,25 RON
- 16.01.2026 - 907 RON
- 05.12.2025 - 820,25 RON
- 30.11.2025 - 809 RON
- 24.11.2025 - 820,25 RON
- 01.11.2025 - 820 RON
- 27.10.2025 - 905 RON
- 25.10.2025 - 829,9 RON
- 23.10.2025 - 965 RON
- 26.06.2025 - 899 RON
- 01.06.2025 - 764 RON
- 01.06.2025 - 899 RON
- 23.05.2025 - 764 RON
- 16.01.2025 - 734 RON
- 14.01.2025 - 802 RON
- 10.12.2024 - 854 RON
- 06.12.2024 - 726 RON
- 03.12.2024 - 854 RON
- 14.11.2024 - 725,9 RON
- 08.11.2024 - 769 RON
- 30.10.2024 - 854 RON
- 29.10.2024 - 700 RON
- 28.10.2024 - 726 RON
- 28.10.2024 - 700 RON
- 27.10.2024 - 726 RON
- 27.10.2024 - 700 RON
- 27.10.2024 - 726 RON
- 21.10.2024 - 854 RON
- 20.10.2024 - 726 RON
- 18.04.2024 - 1.129 RON
- 17.04.2024 - 960 RON
- 16.04.2024 - 1.129 RON
- 15.04.2024 - 960 RON
Descrierea produsului
Pantofar somon cu deschidere înclinată din metal 50x103x15 cm Billy – Spinder Design
Dimensiuni
| Lăţime: | 50 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 15 cm |
| Înălţime: | 103 cm |
Specificații
| Culoare | Portocaliu |
|---|---|
| Material | Metal |
| Produs în | TR |
| Capacitate de încărcare | 75 kg |
| Greutate | 9.7 kg |
| Înălțime | 103 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Billy |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Extra |
| Finisaj suprafață | Acoperit cu pulbere |
| Tip pantofar | Fixare pe perete necesară/închis/cu deschidere |
| Sistem de agățare | Da, fără șuruburi/cuie/cârlige în perete |
| Material structură | Oțel |
| Producător | Spinder Design |
Recenzii
5.01 evaluare
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Calitate bună, exact ca în fotografie.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

73,94 RON
Scurgător de vase negru din metal 43x23,5 cm Radka – Orion

49,29 RON
Set boluri cu suport pentru câini din ceramică ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Boluri și cutii

365,49 RON
Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată
















