Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 1.350,65 RON
- 19.04.2026 - 1.350,65 RON
- 19.03.2026 - 1.282,65 RON
- 10.03.2026 - 1.260 RON
- 20.02.2026 - 1.206,15 RON
- 16.02.2026 - 1.419 RON
- 14.02.2026 - 1.206,15 RON
- 12.02.2026 - 1.419 RON
- 23.01.2026 - 1.206,15 RON
- 16.01.2026 - 1.234,53 RON
- 27.12.2025 - 1.206,15 RON
- 08.12.2025 - 1.076 RON
- 06.12.2025 - 1.077 RON
- 01.11.2025 - 1.135 RON
- 27.10.2025 - 1.237 RON
- 25.10.2025 - 1.220,34 RON
- 23.10.2025 - 1.419 RON
- 26.06.2025 - 1.389 RON
- 20.06.2025 - 1.153 RON
- 10.06.2025 - 1.389 RON
- 06.06.2025 - 1.195 RON
- 27.05.2025 - 1.389 RON
- 23.05.2025 - 1.195 RON
- 09.05.2025 - 1.229 RON
- 30.04.2025 - 1.389 RON
- 25.04.2025 - 1.181 RON
- 15.04.2025 - 1.389 RON
- 10.04.2025 - 1.195 RON
- 28.03.2025 - 1.389 RON
- 05.03.2025 - 1.169 RON
- 26.02.2025 - 1.359 RON
- 23.02.2025 - 1.169 RON
- 16.01.2025 - 1.140 RON
- 12.01.2025 - 1.195 RON
- 13.12.2024 - 1.359 RON
- 12.12.2024 - 1.196 RON
- 10.12.2024 - 1.359 RON
- 06.12.2024 - 1.155 RON
- 03.12.2024 - 1.359 RON
- 14.11.2024 - 1.155,1 RON
- 06.11.2024 - 1.227,1 RON
- 01.11.2024 - 1.159 RON
- 30.10.2024 - 1.359 RON
- 29.10.2024 - 1.155 RON
- 29.10.2024 - 1.114 RON
- 28.10.2024 - 1.155 RON
- 27.10.2024 - 1.114 RON
- 27.10.2024 - 1.155 RON
- 21.10.2024 - 1.359 RON
- 16.10.2024 - 1.155 RON
- 09.10.2024 - 1.359 RON
- 27.09.2024 - 1.155 RON
- 25.09.2024 - 1.359 RON
- 18.09.2024 - 1.089 RON
- 17.09.2024 - 1.359 RON
- 13.09.2024 - 1.155 RON
- 18.04.2024 - 1.359 RON
- 17.04.2024 - 1.155 RON
- 16.04.2024 - 1.359 RON
- 15.04.2024 - 1.155 RON
Descrierea produsului
Set de scaune de sufragerie crem 2 buc. tapițat Ilsa – Actona
Dimensiuni
| Lăţime: | 54 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 60 cm |
| Înălţime: | 84 cm |
Specificații
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Seturi | 2 buc |
| Material șezut | Stofă |
| Tapițate | Da |
| Culoare | De culoare crem |
| Tip | Tapițat |
| Produs în | CN |
| Număr piese | 2 buc. |
| Lățime cotiere | 4 cm |
| Înălțime cotiere | 69 cm |
| Înălțime spătar | 39 cm |
| Lățime șezut | 47 cm |
| Adâncime șezut | 44.5 cm |
| Înălțime șezut | 49 cm |
| Înălțime picior | 43.5 cm |
| Capacitate de încărcare | 110 kg |
| Greutate | 6.3 kg |
| Înălțime | 84.5 cm |
| Lățime | 54.5 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Umplutură | Spumă (PUR) |
| Seria | Ilsa |
| Necesită asamblare | Parțial |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Oțel |
| Material structură | Oțel |
| Material | Metal/capitonat |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Martindale | 50000 martindale |
| Denumire tapițerie | Actona Company A/S Basel fabric beige 24 |
| Material tapițerie | Material textil |
| Producător | Actona |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Asamblare ușoară, confort excelent! Îmi place foarte mult!
Produsul în sine este bun, dar multe exemplare sunt deteriorate în timpul transportului. În cele din urmă, din 6 bucăți, am primit 4 care nu sunt îndoite și nu au tapițeria deteriorată. Unele dintre ele se clatină ușor, dar acest lucru este neglijabil. Nu este unul dintre cele mai ieftine produse, prin urmare, ar fi bine dacă producătorul chinez ar produce mai precis picioarele metalice de fixare, astfel încât să nu existe clătinare și ar fi nevoie de un ambalaj mai atent, astfel încât să nu fie nevoie să returnăm într-un procent atât de mare din cauza faptului că picioarele apasă și deformează buretele în timpul transportului.
Produsul este foarte frumos și confortabil. Din păcate, unul dintre ele a fost deteriorat în timpul transportului, procesul de înlocuire fiind în curs de desfășurare.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko

Cârlig de perete Wenko Blandas, auriu mat
De perete

Covorașe de baie bej 2 buc. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cm, de baie, în set

Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă






































