Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 2.481,15 RON
- 19.04.2026 - 2.481,15 RON
- 19.03.2026 - 2.356 RON
- 20.02.2026 - 2.226,15 RON
- 16.02.2026 - 2.619 RON
- 10.01.2026 - 2.357 RON
- 05.12.2025 - 2.226,15 RON
- 28.11.2025 - 2.121 RON
- 24.11.2025 - 2.226,15 RON
- 22.11.2025 - 2.225 RON
- 01.11.2025 - 2.226 RON
- 27.10.2025 - 2.457 RON
- 25.10.2025 - 2.252,34 RON
- 23.10.2025 - 2.619 RON
- 10.03.2025 - 1.971 RON
- 05.03.2025 - 1.994 RON
- 26.02.2025 - 2.319 RON
- 25.02.2025 - 1.994 RON
- 03.02.2025 - 2.319 RON
- 19.01.2025 - 1.994 RON
- 18.04.2024 - 2.919 RON
- 17.04.2024 - 2.481 RON
- 16.04.2024 - 2.919 RON
- 15.04.2024 - 2.481 RON
Descrierea produsului
Comoda modernă Joey de la Spinder Design poate fi folosită și ca noptieră sau ca suport practic pentru pantofi. Interiorul fiecărui sertar are dimensiunile exacte ale unei foi de hârtie A4, adică 21,5 x 12,4 x 30 cm.
Dimensiuni
| Lăţime: | 37 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 26 cm |
| Înălţime: | 99 cm |
Specificații
| Tip | Cu sertare, Combinate |
|---|---|
| Stil | Modern, Rustic |
| Suprafață | Mată |
| Sistem de deschidere | Clasic - cu balamale |
| Formă | Dreaptă |
| Culoare | Negru |
| Picioare | Fără picioare |
| Produs în | IT |
| Capacitate de încărcare | 25 kg |
| Greutate | 19.1 kg |
| Înălțime | 99.4 cm |
| Lățime | 37.3 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Metal |
| Seria | Joey |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Caracteristici | Fără picioare |
| Finisaj suprafață | Acoperit cu pulbere |
| Sistem de agățare | Da, fără șuruburi/cuie/cârlige în perete |
| Material structură | Oțel |
| Material | Metal |
| Producător | Spinder Design |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Un dulap perfect. Nu îl folosesc ca dulap de pantofi, ci ca dulap pentru scule. Absolut ușor de organizat.
Partea din față a unor sertare nu a fost netedă, probabil vopsită greșit.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Serviciu de masă 6 buc. din porțelan Purita – Bonami Essentials
Din porțelan, lăţime, înălţime

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Naproane de masă, din poliester, la bucată

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Scurgător de vase gri din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din lemn, din metal

Set găleată și mop 2în1 microfibre Ultramax XL Turbo - Vileda
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Recipiente 24 buc. pentru alimente Fresco – Hermia
Pentru alimente, set de, din plastic

Covoraș intrare Hanse Home Cozy Welcome 45x75 cm, negru
45×75 cm, textil, formă dreptunghiulară

Suport pentru hârtie igienică argintiu din oțel cromat – Wenko
Diametru














