Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 1.291,15 RON
- 19.04.2026 - 1.291,15 RON
- 19.03.2026 - 1.293 RON
- 10.03.2026 - 1.295 RON
- 20.02.2026 - 1.223,15 RON
- 16.02.2026 - 1.439 RON
- 14.02.2026 - 1.223,15 RON
- 12.02.2026 - 1.439 RON
- 23.01.2026 - 1.222 RON
- 19.01.2026 - 1.223 RON
- 10.01.2026 - 1.295 RON
- 05.12.2025 - 1.223,15 RON
- 22.11.2025 - 1.222 RON
- 01.11.2025 - 1.223 RON
- 27.10.2025 - 1.327 RON
- 25.10.2025 - 1.237,54 RON
- 23.10.2025 - 1.439 RON
- 26.06.2025 - 1.409 RON
- 20.06.2025 - 1.169 RON
- 10.06.2025 - 1.409 RON
- 06.06.2025 - 1.212 RON
- 01.06.2025 - 1.409 RON
- 23.05.2025 - 1.197 RON
- 15.04.2025 - 1.339 RON
- 10.04.2025 - 1.152 RON
- 25.03.2025 - 1.339 RON
- 20.03.2025 - 1.152 RON
- 17.03.2025 - 1.339 RON
- 16.02.2025 - 1.071 RON
- 16.01.2025 - 1.124 RON
- 14.01.2025 - 1.178 RON
- 10.12.2024 - 1.339 RON
- 06.12.2024 - 1.138 RON
- 03.12.2024 - 1.339 RON
- 18.11.2024 - 1.138,1 RON
- 06.11.2024 - 1.232,8 RON
- 01.11.2024 - 1.139 RON
- 30.10.2024 - 1.339 RON
- 29.10.2024 - 1.138 RON
- 28.10.2024 - 1.098 RON
- 28.10.2024 - 1.138 RON
- 28.10.2024 - 1.098 RON
- 27.10.2024 - 1.138 RON
- 27.10.2024 - 1.098 RON
- 21.10.2024 - 1.339 RON
- 16.10.2024 - 1.138 RON
- 08.10.2024 - 1.339 RON
- 04.10.2024 - 1.138 RON
- 01.10.2024 - 1.339 RON
- 27.09.2024 - 1.138 RON
- 17.09.2024 - 1.339 RON
- 13.09.2024 - 1.138 RON
- 30.08.2024 - 1.339 RON
- 25.08.2024 - 1.138 RON
- 20.08.2024 - 1.339 RON
- 28.04.2024 - 1.138 RON
Descrierea produsului
Dulap verde salvie 56x97x22 cm Ameca – Germania
Dimensiuni
| Lăţime: | 56 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 22 cm |
| Înălţime: | 97 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Tip | Cu rafturi, Dulap |
| Produs în | DE |
| Capacitate de încărcare | 45 kg |
| Greutate | 19.915 kg |
| Înălțime | 97 cm |
| Lățime | 56 cm |
| Sistem de închidere | Soft close (închidere silențioasă) |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul mânerelor | Metal |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Ameca |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Finisaj rafturi | Melamină |
| Material raft | PAL |
| Caracteristici | Cu uși/cu sertare |
| Finisaj suprafață | Melamină |
| Culoare lemn | Lemn de caramel |
| Tip pantofar | Raft/închis |
| Sistem de agățare | Nu |
| Material | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Culoare | Verde salvie |
| Producător | Germania |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Produsul a sosit deteriorat (partea superioară a sertarului este îndoită sau lovită), iar culoarea nu corespunde în totalitate cu cea prezentată în imagine.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
8×8×48 cm, suspendat, diametru

Scaun pentru cadă sau duș 45 x 45 cm Bath/Shower - Wenko
Diametru

Covorașe de baie bej 2 buc. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cm, antiderapante, de baie

Raft de colț telescopic de colț pentru baie negru mat din bambus Dolcedo – Wenko
275×23×31 cm, de colț






















