Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 1.427,15 RON
- 19.04.2026 - 1.427,15 RON
- 05.03.2026 - 1.350,65 RON
- 12.02.2026 - 1.302 RON
- 23.01.2026 - 1.301 RON
- 16.01.2026 - 1.302 RON
- 10.01.2026 - 1.430 RON
- 05.12.2025 - 1.350,65 RON
- 28.11.2025 - 1.348 RON
- 22.11.2025 - 1.349 RON
- 01.11.2025 - 1.350 RON
- 27.10.2025 - 1.466 RON
- 25.10.2025 - 1.366,54 RON
- 23.10.2025 - 1.589 RON
- 15.07.2025 - 1.559 RON
- 13.07.2025 - 1.341 RON
- 26.06.2025 - 1.559 RON
- 20.06.2025 - 1.294 RON
- 10.06.2025 - 1.559 RON
- 06.06.2025 - 1.341 RON
- 01.06.2025 - 1.559 RON
- 16.05.2025 - 1.325 RON
- 13.05.2025 - 1.403 RON
- 09.05.2025 - 1.465 RON
- 16.01.2025 - 1.301 RON
- 14.01.2025 - 1.390 RON
- 10.12.2024 - 1.479 RON
- 06.12.2024 - 1.257 RON
- 03.12.2024 - 1.479 RON
- 14.11.2024 - 1.257,1 RON
- 06.11.2024 - 1.362,6 RON
- 01.11.2024 - 1.259 RON
- 30.10.2024 - 1.479 RON
- 29.10.2024 - 1.257 RON
- 28.10.2024 - 1.213 RON
- 28.10.2024 - 1.257 RON
- 27.10.2024 - 1.213 RON
- 21.10.2024 - 1.479 RON
- 16.10.2024 - 1.257 RON
- 08.10.2024 - 1.479 RON
- 04.10.2024 - 1.257 RON
- 01.10.2024 - 1.479 RON
- 27.09.2024 - 1.257 RON
- 17.09.2024 - 1.479 RON
- 13.09.2024 - 1.257 RON
- 30.08.2024 - 1.479 RON
- 25.08.2024 - 1.257 RON
- 20.08.2024 - 1.479 RON
- 16.08.2024 - 1.257 RON
- 29.04.2024 - 1.257 RON
Descrierea produsului
Dulap gri antracit 110x57x22 cm Ameca – Germania
Dimensiuni
| Lăţime: | 110 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 22 cm |
| Înălţime: | 57 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Sistem de deschidere | Clasic - cu balamale |
| Produs în | DE |
| Capacitate de încărcare | 40 kg |
| Greutate | 24.705 kg |
| Înălțime | 57 cm |
| Lățime | 110 cm |
| Sistem de închidere | Soft close (închidere silențioasă) |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul mânerelor | Metal |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Ameca |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Finisaj rafturi | Melamină |
| Material raft | PAL |
| Caracteristici | Cu uși/cu sertare |
| Finisaj suprafață | Melamină |
| Culoare lemn | Lemn de caramel |
| Tip pantofar | Raft/închis |
| Sistem de agățare | Nu |
| Material | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Culoare | Gri antracit |
| Producător | Germania |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Spre deosebire de descrierea produsului, nu încap 12 perechi de pantofi de mărime pentru adulți. Nici măcar 6 perechi nu încap.
Mobilier de bună calitate, aspect plăcut și conform descrierii. Asamblare ușoară.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Covorașe de baie gri/taupe 2 buc. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, de baie, în set

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

Mop cu găleată H2PrO – Vileda
Diametru

Suport pentru scurs vase Wenko Exclusive Duo
Diametru

Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Cutie de depozitare pentru grădină gri închis Emily – Keter
58×118×45 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Coș de gunoi argintiu cu pedală din plastic 45 l Chic Bin – KIS
60×44×29 cm, din plastic, pentru deșeuri mixte




















