Recomandăm
Covor tip traversă taupe din iută 80x200 cm Bouclé – Hanse Home
Dimensiuni 80×200 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Calitate bună a produsului (63%)
- Aspect frumos (50%)
- Diferență culoare față de poză (13%)
- Margini se pot umfla (13%)
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 233,74 RON
- 19.04.2026 - 233,74 RON
- 10.03.2026 - 229,5 RON
- 05.03.2026 - 215,89 RON
- 05.03.2026 - 215,9 RON
- 24.02.2026 - 253,99 RON
- 23.02.2026 - 215,89 RON
- 10.01.2026 - 232,05 RON
- 06.01.2026 - 253,99 RON
- 05.12.2025 - 215,89 RON
- 28.11.2025 - 203,19 RON
- 01.11.2025 - 215,89 RON
- 27.10.2025 - 226,65 RON
- 22.10.2025 - 203,19 RON
- 12.08.2025 - 237,99 RON
- 11.08.2025 - 214,19 RON
- 07.08.2025 - 237,99 RON
- 06.08.2025 - 218,47 RON
- 30.07.2025 - 210,6 RON
- 27.07.2025 - 211 RON
- 15.07.2025 - 234 RON
- 11.07.2025 - 201 RON
- 08.07.2025 - 234 RON
- 02.07.2025 - 210,6 RON
- 27.06.2025 - 234 RON
- 12.06.2025 - 199 RON
- 06.06.2025 - 211 RON
- 01.06.2025 - 210,6 RON
- 31.05.2025 - 234 RON
- 18.05.2025 - 199 RON
- 17.05.2025 - 206 RON
- 17.05.2025 - 199 RON
- 17.05.2025 - 206 RON
- 16.05.2025 - 199 RON
- 16.05.2025 - 206 RON
- 02.05.2025 - 234 RON
- 30.04.2025 - 228 RON
- 25.04.2025 - 194 RON
- 18.04.2025 - 182 RON
- 15.04.2025 - 228 RON
- 10.04.2025 - 196 RON
- 21.03.2025 - 228 RON
- 07.03.2025 - 199 RON
- 26.02.2025 - 198,75 RON
- 26.02.2025 - 265 RON
- 22.02.2025 - 228 RON
- 15.02.2025 - 265 RON
- 13.02.2025 - 228 RON
- 11.02.2025 - 265 RON
- 17.01.2025 - 227,9 RON
- 10.01.2025 - 249,1 RON
- 08.01.2025 - 265 RON
- 20.12.2024 - 225 RON
- 10.12.2024 - 265 RON
- 06.12.2024 - 225 RON
- 05.12.2024 - 265 RON
- 04.12.2024 - 199 RON
- 03.12.2024 - 265 RON
- 14.11.2024 - 225,2 RON
- 06.11.2024 - 239,2 RON
- 01.11.2024 - 226 RON
- 30.10.2024 - 265 RON
- 29.10.2024 - 225 RON
- 29.10.2024 - 217 RON
- 29.10.2024 - 225 RON
- 29.10.2024 - 217 RON
- 28.10.2024 - 225 RON
- 27.10.2024 - 217 RON
- 27.10.2024 - 225 RON
- 27.10.2024 - 217 RON
- 21.10.2024 - 265 RON
- 16.10.2024 - 225 RON
- 08.10.2024 - 265 RON
- 04.10.2024 - 225 RON
- 01.10.2024 - 265 RON
- 27.09.2024 - 225 RON
- 17.09.2024 - 265 RON
- 13.09.2024 - 225 RON
- 05.05.2024 - 265 RON
Descrierea produsului
Atenție: Parte din fibrele naturale utilizate în fabricarea acestui covor se pot desprinde, la început. Acest fenomen este complet normal și se va diminua în timp, odată cu aspirarea regulată a covorului.
Dimensiuni
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Amplasare | De interior |
|---|---|
| Tip covor | Traversă |
| Material | Natural |
| Lungime fir | Fir mediu |
| Motiv | Unicolor |
| Tip | Covor tip traversă |
| Produs în | BD |
| Compoziție și tip de material | Iută |
| Grosime | 1 cm |
| Lungime fir covor | Fără fir |
| Formă | Traversă |
| Greutate | 4.2 kg |
| Lățime | 80 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Bouclé |
| Seria | Bouclé |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 2500 g/m² |
| Densitatea materialului | Înaltă |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a nu se folosi produse de curățat chimice/a se curăța cu o cârpă uscată/nu se înmoaie/nu se albește chimic/nu se recomandă contactul prelungit cu apa/a se întoarce ocazional covorul pentru a se egaliza utilizarea |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% iută |
| Culoare | Taupe |
| Producător | Hanse Home |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Calitate bună a produsului (63%)
- Aspect frumos (50%)
- Livrare rapidă (13%)
- Diferență culoare față de poză (13%)
- Margini se pot umfla (13%)
- Grosime mai mare decât așteptat (25%)
Recenzii ale utilizatorilor
Produs frumos și de calitate
Voi cumpăra încă unul.
Totul a decurs fără probleme. Livrare rapidă, calitate bună.
Covor frumos, nu este „subțire ca hârtia”, ci ferm, din material de calitate. Imediat comand încă unul, mai mare. Recomand tuturor.
Este înfășurat astfel încât, atunci când îl desfac, una dintre laturile mai scurte se rulează (cea care era în interiorul rolei). Oricât l-aș întoarce pentru scurt timp, nu se netezește. Poate că este puțin mai gros decât credeam. Se blochează în ușă.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Covor Universal Anouk Abstract, 160 x 230 cm
160×230 cm, cu fir scurt, dreptunghiular

Veioză verde cu abajur din sfoară din hârtie (înălțime 38 cm) Alev – Opviq lights
Pentru noptiere, cu întrerupător

Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Suport pentru scurs vase Wenko Exclusive Duo
Diametru

Veioză crem/aurie cu abajur textil (înălțime 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
De birou, pentru noptiere, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri




























