Recomandăm
Canapea extensibilă gri deschis Matylda - Bonami Essentials
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Confortabilă (41%)
- Preț bun/raport calitate-preț (38%)
- Calitate material/tapițerie slabă (12%)
- Nu potrivită pentru persoane grele (9%)
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 965 RON
- 04.11.2025 - 965 RON
- 20.10.2025 - 1.055 RON
- 14.10.2025 - 907 RON
- 09.10.2025 - 844 RON
- 27.08.2025 - 1.005 RON
- 22.07.2025 - 877 RON
- 18.07.2025 - 984 RON
- 15.07.2025 - 960 RON
- 12.07.2025 - 984 RON
- 09.05.2025 - 885 RON
- 02.05.2025 - 885,6 RON
- 16.04.2025 - 984 RON
- 10.04.2025 - 846 RON
- 07.04.2025 - 984 RON
- 27.03.2025 - 959 RON
- 25.03.2025 - 939 RON
- 25.03.2025 - 894 RON
- 20.03.2025 - 769 RON
- 18.03.2025 - 894 RON
- 11.03.2025 - 715 RON
- 10.03.2025 - 894 RON
- 05.03.2025 - 769 RON
- 26.02.2025 - 894 RON
- 21.02.2025 - 769 RON
- 13.02.2025 - 812 RON
- 04.02.2025 - 944 RON
- 16.01.2025 - 792 RON
- 09.01.2025 - 830 RON
- 05.01.2025 - 944 RON
- 28.09.2024 - 764 RON
- 17.07.2024 - 724 RON
- 16.07.2024 - 899 RON
- 12.07.2024 - 764 RON
- 29.06.2024 - 899 RON
Descrierea produsului
Canapeaua Matylda vă așteaptă mereu cu brațele deschise și vă invită la relaxare! Pentru un confort maxim, sunt incluse două perne mari 60 x 37 x 13 cm . Bine de știut: Datorită ambalării, pernele pot apărea foarte încrețite atunci când sunt despachetate. Totuși, acest lucru nu este un defect - trebuie doar să le distribuiți umplutura în mod uniform . Nu vă fie teamă să folosiți puțină forță pentru a le bate. În două zile, aspectul lor se va stabiliza , ca în fotografiile din ilustrație.
Specificații
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Caracteristici | Extensibile |
| Cu perne | Da |
| Tip spătar | Jos |
| Culoare | Gri |
| Perne de spătar | Detașabile |
| Perne de scaun | Fixe |
| Fermitatea șezutului | Mediu ferm |
| Produs în | CN |
| Înălțime spătar | 32 cm |
| Lățime șezut | 180 cm |
| Adâncime șezut | 64 cm |
| Înălțime șezut | 40 cm |
| Înălțime picior | 20 cm |
| Capacitate de încărcare | 150 kg |
| Greutate | 30 kg |
| Dimensiune canapea | Cu 3 locuri |
| Înălțime | 74 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Husă detașabilă | Nu |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi/curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi/se aspiră cu regularitate |
| Dimensiunea zonei de dormit | 100x180 |
| Umplutură | Spumă (PUR) |
| Seria | Matylda |
| Necesită asamblare | Parțial |
| Funcție | Extensibile |
| Design | Scandinav |
| Calitate | Basic |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Arbore de cauciuc |
| Material structură | Placaj |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Martindale | 45000 martindale |
| Denumire tapițerie | Malmo New 90 |
| Material tapițerie fotoliu | Material textil |
| Producător | Bonami Essentials |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Confortabilă (41%)
- Preț bun/raport calitate-preț (38%)
- Design plăcut/aspect frumos (26%)
- Calitate material/tapițerie slabă (12%)
- Nu potrivită pentru persoane grele (9%)
- Incomodă pentru dormit/adulți (9%)
Recenzii ale utilizatorilor
Canapeaua este foarte confortabilă, culoarea plăcută, se extinde ușor.
Canapeaua este foarte frumoasă, confortabilă și stabilă, sper că va rezista o perioadă.
Canapeaua a sosit mai devreme decât mă așteptam, o surpriză plăcută datorită livrării rapide. Prețul corespunde cu siguranță calității, apreciez și montajul rapid, excelent!
Șezut confortabil.
Canapeaua este excelentă, la un preț scăzut.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Covor crem 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Măsuță auxiliară rotundă din metal ø 25 cm Salo – House Nordic
54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
Tip traversă, cu fir scurt, unicolor

Capac WC 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Din lemn, clasic, înălţime

Veioză crem/aurie cu abajur textil (înălțime 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
De birou, pentru noptiere, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
































