Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 2.214 RON
- 09.02.2026 - 2.214 RON
- 05.02.2026 - 2.215 RON
- 23.01.2026 - 2.216 RON
- 01.11.2025 - 2.217 RON
- 27.10.2025 - 2.452 RON
- 25.10.2025 - 2.243,74 RON
- 02.07.2025 - 2.405 RON
- 26.06.2025 - 2.559 RON
- 20.06.2025 - 2.124 RON
- 12.06.2025 - 2.559 RON
- 01.06.2025 - 2.405 RON
- 27.05.2025 - 2.559 RON
- 23.05.2025 - 2.201 RON
- 10.04.2025 - 2.520 RON
- 14.01.2025 - 2.754 RON
- 15.12.2024 - 2.790 RON
- 14.12.2024 - 2.511 RON
- 10.12.2024 - 2.790 RON
- 06.12.2024 - 2.371 RON
- 03.12.2024 - 2.790 RON
- 14.11.2024 - 2.371,5 RON
- 08.11.2024 - 2.630,8 RON
- 01.11.2024 - 2.379 RON
- 30.10.2024 - 2.790 RON
- 29.10.2024 - 2.288 RON
- 28.10.2024 - 2.371 RON
- 27.10.2024 - 2.288 RON
- 21.10.2024 - 2.790 RON
- 16.10.2024 - 2.371 RON
- 08.10.2024 - 2.790 RON
- 04.10.2024 - 2.371 RON
- 01.10.2024 - 2.790 RON
- 27.09.2024 - 2.371 RON
- 25.09.2024 - 2.790 RON
- 18.09.2024 - 2.379 RON
- 17.09.2024 - 2.790 RON
- 13.09.2024 - 2.371 RON
- 30.08.2024 - 2.790 RON
- 25.08.2024 - 2.371 RON
- 20.08.2024 - 2.790 RON
- 16.08.2024 - 2.371 RON
- 06.08.2024 - 2.790 RON
Descrierea produsului
Misti este o colecție de mobilier solid de depozitare disponibilă în mai multe culori. Mobilierul este prevăzut cu două tipuri de mânere.
Dimensiuni
| Lăţime: | 90 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 180 cm |
Specificații
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Decor | Pin |
| Material | Lemn |
| Forma | Drepte |
| Tip | O piesă |
| Produs în | BR |
| Înălțime picior | 8 cm |
| Capacitate de încărcare | 55 kg |
| Greutate | 42 kg |
| Înălțime | 180.5 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Materialul mânerelor | Metal |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Misti |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Romantic/clasic/rustic |
| Calitate | Basic |
| Finisaj sertare | Lăcuit |
| Material sertar | MDF/pin masiv |
| Finisaj rafturi | Lăcuit |
| Material raft | Pin masiv |
| Caracteristici | Cu sertare/cu uși/cu picioare/cu rafturi |
| Material picioare | Lemn masiv de pin |
| Finisaj suprafață | Lăcuit |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Material structură | Lemn masiv de pin |
| Culoare | Verde prăfuit |
| Producător | Marckeric |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Dulapul este o piesă frumoasă la vedere, însă calitatea nu este așa cum am așteptat. Lemnul deja a venit cu mici zgârieturi. Este foarte delicat. Ușile trebuie deschise cu foarte mare grijă.
Produsul a sosit lovit în două locuri, unul era în partea interioară și am decis să îl păstrăm. Pentru a doua piesă deteriorată am cerut înlocuirea.
Asamblare foarte dificilă - aproximativ 4 ore în doi oameni, ușile nu pot fi centrate 100%. Nu a lipsit niciun material de conectare, este disponibil un manual foarte detaliat. În imaginea de pe internet, bufetul are 1 sertar lat, în realitate sunt 2 sertare mai mici. Culoare verde-gri foarte frumoasă - corespunde cu imaginea. În general, suntem mulțumiți.
Aspect plăcut, destul de dificil de asamblat. Din păcate, una dintre piese a fost deteriorată. Este greu să verific asemenea daune, deoarece coletul era intact. Am lipit-o și acum este în regulă.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Covor crem 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Măsuță auxiliară rotundă din metal ø 25 cm Salo – House Nordic
54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
Tip traversă, cu fir scurt, unicolor

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm



















