Mexen Mars radiator baie 900 x 600 mm, 430 W, negru - W110-0900-600-00-70
Vezi istoricul prețurilor
Către magazin mexen_ro
Puteți returna produsul în termen de 14 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Date tehnice: Înălțime: 900 mm Lățime: 600 mm Adâncime: 30 mm Distanța dintre conexiuni: - 55 cm (inferior) sau 5 cm (central) Culoare: Negru RAL 9005 Material: Oțel Greutate: 6,73 kg Capacitate: 4,4 l Reacție la foc: A1 Temperatura de funcționare: max 95 °C Presiune de lucru maximă: 0,6 Mpa Putere termică: - 75/65/20 °C - 430 W Conexiuni: - 2xG ½″ central - 4xG ½″ în partea de sus și de jos pe partea dreaptă sau stângă Posibilitatea de a monta o rezistență Acoperire de înaltă calitate, durabilă, rezistentă la coroziune Inclus: suporturi, set de montaj, dopuri și aerisitor