Mexen Hades radiator baie 1200 x 500 mm, 570 W, alb - W104-1200-500-00-20
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Date tehnice: Înălțime: 1200 mm Lățime: 500 mm Adâncime: 30 mm Distanța de conectare: - 45 cm (inferior) sau 5 cm (central) Culoare: Alb RAL 9016 Material: Oțel Greutate: 9,30 kg Reacția la foc: A1 Temperatura de lucru: max 95 °C Presiunea maximă de lucru: 0,6 Mpa Puterea de încălzire: - 75/65/20 °C - 570 W Conectori: - 2xG ½″ central - 4xG ½″ deasupra și dedesubt din dreapta sau stânga Posibilitatea de a monta o rezistență electrică Strat de vopsea de înaltă calitate, durabil, rezistent la coroziune Include: agățători, set de montaj, dopuri de etanșare și aerisitor
Specificații
CuloareAlb
ProducătorMexen
Cele mai bune produse de la mexen_ro
Mexen Neptun radiator baie decorativ 1200 x 500 mm, 456 W, negru - W101-1200-500-00-70
-6 %