Mexen Boston radiator decorativ 1800 x 376 mm, 740 W, negru - W213-1800-376-01-70
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Date tehnice: Înălţime: 1800 mm Lăţime: 376 mm Adâncime: 55 mm Distanţa de conectare: - 175 cm (lateral) sau 5 cm (central) Culoare: Negru RAL 9005 Material: Oţel Greutate: 16,38 kg Reacţie la foc: A1 Temperatura de lucru: max 95 °C Presiunea de lucru maximă: 0,3 Mpa Putere termică: - 75/65/20 °C - 740 W Racorduri: - 2xG ½″ central - 4xG ½″ de sus și jos pe partea dreaptă sau stângă Acoperire de lac de înaltă calitate, durabilă și rezistentă la coroziune Include: suporturi, set de montaj, dopuri de etanșare și aerisitor
Cele mai bune produse de la mexen_ro
Mexen Neptun radiator baie decorativ 1200 x 500 mm, 456 W, negru - W101-1200-500-00-70
Mexen Flat M13 canal de scurgere liniar 2în1 70 cm, inox - 1010070-15
Amplasate în podea
Mexen sifon pentru duș cu separator, crom - 49000-00
-6 %
Amplasate în podea
Mexen Emma baterie de chiuvetă înaltă, neagră - 71910-70
Mexen Viki chiuvetă de blat 59 x 40 cm, albă - 21056000
Rotund, montare pe blat, din ceramică
Mexen Hugo cabină de duș dreptunghiulară SMC 120 x 90 cm, alb - 42109012
Dreptunghiulară
Mexen Cornelia chiuvetă de blat 50 x 37 cm, cappuccino mat - 21885064
Montare pe blat, din ceramică, oval
Mexen Mars radiator de baie 700 x 400 mm, 238 W, alb - W110-0700-400-00-20
Mexen Flow+ cadă de duș semirotundă 80 x 80 cm, negru mat - 46Q708080H
Fără cădiță
Mexen Tiber perie de toaletă, crom - 7050550-00
Din metal
Mexen Rio cabină de duș pătrată 70 x 70 cm, grafit, crom + cadă Rio, alb - 860-070-070-01-40-4510
Pătrată, fără cădiță
Mexen Flat Wall scurgere liniară de perete 2 în 1, 70 cm, negru - 1730070
Mexen Ardo panou de duș cu gură de scurgere, negru - 7617-04-70
Mexen Cube baterie de cadă termostatică, crom - 77360-00
Cu termostat, cromată
Mexen Elza chiuvetă de blat 40 x 33 cm, piatră albă - 21014081
Montare pe blat, din ceramică, din piatră
- design rotund, tip evacuare în spate
Mexen Remo suport pentru periuțe de dinți, auriu - 7050738-50
-5 %