Mexen Alaska radiator decorativ 1216 x 440 mm, 542 W, negru - W205-1216-440-00-70
Vezi istoricul prețurilor
Către magazin mexen_ro
Puteți returna produsul în termen de 14 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Date tehnice: Înălțime: 1216 mm Lățime: 440 mm Adâncime: 56 mm Distanța de conectare: 5 cm Culoare: Negru RAL 9005 Material: Oțel Greutate: 12 kg Reacția la foc: A1 Temperatura de lucru: max 95 °C Presiunea de lucru maximă: 0,6 Mpa Putere termică: - 75/65/20 °C - 542 W Conexiuni: - 2xG ½″ central Înveliș de lăcuit durabil și de înaltă calitate, rezistent la coroziune Include: suporți de montare, set de montaj, capace de închidere și aerisitor