Mexen Texas radiator decorativ 1200 x 460 mm, 659 W, alb - W203-1200-460-00-20
Vezi istoricul prețurilor
Către magazin mexen_ro
Puteți returna produsul în termen de 14 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Date tehnice: Înălțime: 1200 mm Lățime: 460 mm Adâncime: 45 mm Distanța de conectare: 114 cm Culoare: Alb RAL 9016 Material: Oțel Greutate: 11,07 kg Reacția la foc: A1 Temperatura de funcționare: max 95 °C Presiunea maximă de lucru: 0,6 Mpa Putere termică: - 75/65/20 °C - 659 W Conectori: - 4xG ½″ de sus și de jos pe partea dreaptă sau stângă Strat de vopsea de înaltă calitate, durabil și rezistent la coroziune În set: suporturi, set de montaj, capace de etanșare și aerisitor