Mexen Ares radiator electric 1500 x 500 mm, 600 W, negru - W102-1500-500-6600-70
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Date tehnice: Înălțime: 1500 mm Lățime: 500 mm Adâncime: 52 mm Culoare: Negru Material: Oțel Putere termică: 600 W Număr de bare de încălzire: 29 Lungimea totală a rezistenței: 629 mm Lungimea elementului de încălzire: 540 mm Lungimea cablului de alimentare: 1,5 m Tensiune de operare: 230V/50 Hz Grad de protecție: IP44 Control printr-un buton cu afișaj LED Protecție suplimentară împotriva funcționării „pe uscat” Termostatul încorporat menține temperatura dorită a radiatorului Acoperire de înaltă calitate, durabilă, rezistentă la coroziune Radiatorul necesită umplere cu apă sau un amestec de apă, de exemplu, cu glicol, pentru o funcționare corectă Include: suporturi, set de montaj și dopuri de etanșare Funcțiile radiatorului: - Sensitive permite setarea temperaturii cu o precizie de 5 grade în intervalul 30°C-70°C - Comfort are opțiunea de uscare, care permite setarea temperaturii de încălzire într-un anumit interval de timp - ECO economisire de energie prin posibilitatea setării unei temperaturi constante de până la 50°C
Specificații
TipElectrice
ProducătorMexen
Cele mai bune produse de la mexen_ro
Mexen Neptun radiator baie decorativ 1200 x 500 mm, 456 W, negru - W101-1200-500-00-70
Mexen Emma baterie de chiuvetă înaltă, neagră - 71910-70
Mexen Hugo cabină de duș dreptunghiulară SMC 120 x 90 cm, alb - 42109012
Dreptunghiulară
Mexen Viki chiuvetă de blat 59 x 40 cm, albă - 21056000
Rotund, montare pe blat, din ceramică
Mexen Cornelia chiuvetă de blat 50 x 37 cm, cappuccino mat - 21885064
Montare pe blat, din ceramică, oval
Mexen sifon pentru duș cu separator, crom - 49000-00
-6 %
Amplasate în podea
- design rotund, tip evacuare în spate
Mexen Flat M13 canal de scurgere liniar 2în1 70 cm, inox - 1010070-15
Amplasate în podea
Mexen furtun de duș 150 cm, crom - 79460-00
-5 %