Mexen Hades calorifer baie 1800 x 600 mm, 790 W, auriu - W104-1800-600-00-50
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Date tehnice: Înălțime: 1800 mm Lățime: 600 mm Adâncime: 30 mm Distanța între racorduri: - 55 cm (jos) sau 5 cm (mijloc) Culoare: Auriu Material: Oțel Greutate: 15,84 kg Reacția la foc: A1 Temperatura de lucru: max 95 °C Presiunea maximă de lucru: 0,6 Mpa Puterea de încălzire: - 75/65/20 °C - 790 W Racorduri: - 2xG ½″ mijlociu - 4xG ½″ sus și jos pe partea dreaptă sau stângă Posibilitate de montare a unei rezistențe electrice Strat de vopsea de înaltă calitate, durabil și rezistent la coroziune Include: suporturi, set montaj, dopuri și aerisitor
Cele mai bune produse de la mexen_ro
Mexen Neptun radiator baie decorativ 1200 x 500 mm, 456 W, negru - W101-1200-500-00-70
Mexen Flat M13 canal de scurgere liniar 2în1 70 cm, inox - 1010070-15
Amplasate în podea
Mexen sifon pentru duș cu separator, crom - 49000-00
-6 %
Amplasate în podea
Montare pe blat, din ceramică, oval
Mexen Mars radiator de baie 700 x 400 mm, 238 W, alb - W110-0700-400-00-20
Mexen Flow+ cadă de duș semirotundă 80 x 80 cm, negru mat - 46Q708080H
Fără cădiță
Mexen Rio cabină de duș pătrată 70 x 70 cm, grafit, crom + cadă Rio, alb - 860-070-070-01-40-4510
Pătrată, fără cădiță
Mexen Tiber perie de toaletă, crom - 7050550-00
Din metal
Mexen Flat Wall scurgere liniară de perete 2 în 1, 70 cm, negru - 1730070
Mexen Ardo panou de duș cu gură de scurgere, negru - 7617-04-70
Mexen Cube baterie de cadă termostatică, crom - 77360-00
Cu termostat, cromată
Mexen Elza chiuvetă de blat 40 x 33 cm, piatră albă - 21014081
Montare pe blat, din ceramică, din piatră
- design rotund, tip evacuare în spate
Mexen Fenix 01 buton de spălare, negru mat - 600103
Mexen Remo suport pentru periuțe de dinți, auriu - 7050738-50
-5 %