Mexen Hades calorifer baie 1800 x 600 mm, 790 W, crom - W104-1800-600-00-01
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Date tehnice: Înălțime: 1800 mm Lățime: 600 mm Adâncime: 30 mm Distanța de conectare: - 55 cm (inferior) sau 5 cm (central) Culoare: Crom Material: Oțel Greutate: 15,84 kg Reacție la foc: A1 Temperatura de funcționare: max 95 °C Presiune maximă de lucru: 0,6 Mpa Putere de încălzire: - 75/65/20 °C - 790 W Conectări: - 2xG ½″ central - 4xG ½″ de sus și de jos din dreapta sau stânga Posibilitate de montare a unei rezistențe electrice Acoperire de calitate superioară, durabilă, rezistentă la coroziune În set: suporturi, set de montaj, dopuri obturatoare și aerisitor
Cele mai bune produse de la mexen_ro
Mexen Neptun radiator baie decorativ 1200 x 500 mm, 456 W, negru - W101-1200-500-00-70
-6 %