Mexen Uran radiator de baie 1200 x 600 mm, 623 W, antracit - W105-1200-600-00-66
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Date tehnice: Înălțime: 1200 mm Lățime: 600 mm Adâncime: 39 mm Distanța de conectare: - 55 cm (inferior) sau 5 cm (central) Culoare: Antracit RAL 7016 Material: Oțel Greutate: 12,36 kg Reacția la foc: A1 Temperatura de lucru: max 95 °C Presiunea maximă de lucru: 0,4 Mpa Putere de încălzire: - 75/65/20 °C - 623 W Conectări: - 2xG ½” central - 4xG ½” de sus și de jos pe partea dreaptă sau stângă Posibilitate de montare a unei rezistențe electrice Acoperire lăcuită de înaltă calitate, rezistentă la coroziune Include: suporturi, kit de montaj, dopuri de etanșare și aerisitor
Cele mai bune produse de la mexen_ro
Mexen Neptun radiator baie decorativ 1200 x 500 mm, 456 W, negru - W101-1200-500-00-70
Mexen Flat M13 canal de scurgere liniar 2în1 70 cm, inox - 1010070-15
Amplasate în podea
Mexen sifon pentru duș cu separator, crom - 49000-00
-6 %