



Dimensiuni 20×33×52 cm
Material Poliester Pânză de in Culoare Gri Heringbone alb-negru Dimensiuni Lungime: 52 cm Lățime: 33 cm Înălțime: 20 cm Greutate: 0,15 kg
| Lăţime: | 33 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 52 cm |
| Înălţime: | 20 cm |
| Tip închidere | Fără capac |
|---|---|
| Material | Textil |
| Caracteristici | Stivuibile |
| Inchidere | Fermoar |
| Inaltime | 20 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Aspect | Organizatoare |
| Forma mobilierului | Cu margini |
| Locatie | In sertar |

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
De baie, din bumbac, o piesă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc