Recomandăm
Comoda cu sertare FLEXIRO 98x85 cm, stejar/alb
Dimensiuni 85×98×28 cm
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 447 RON
- 10.12.2025 - 447 RON
- 27.10.2025 - 414 RON
- 15.08.2025 - 544 RON
- 15.07.2025 - 535 RON
- 10.02.2025 - 509 RON
- 01.02.2025 - 544 RON
- 31.01.2025 - 462,4 RON
- 30.01.2025 - 544 RON
Descrierea produsului
Material PAL (Placă aglomerată din lemn): Decor lemn deschis Textil nețesut: Crem Oțel: Alb Dimensiuni Lățime: 98 cm Adâncime: 28,5 cm Înălțime: 85 cm Sertar mic: 27,5 x 29,5 x 21,5 cm (A x L x Î) Sertar mare: 27,5 x 46 x 21,5 cm (A x L x Î) Greutate: 12,8 kg Capacitate de încărcare a unui sertar: 3 kg Capacitate de încărcare a suprafeței superioare: 15 kg Capacitate de încărcare totală: 36 kg Specificații Design modern și curat în specificații minimaliste Comodă pentru spații mai mici și holuri Posibilitate de utilizare pentru produse de îngrijire și cosmetice Sertare sub formă de boxuri textile detașabile cu mânere 3 sertare mici și 4 mari care pot stoca o cantitate mare de îmbrăcăminte Suprafață superioară practică pentru decorațiuni sau produse cosmetice Comoda trebuie fixată la perete cu materialul inclus Livrată în stare demontată Ordine facilă și stilată Bucurați-vă de combinația perfectă între design și funcționalitate cu această comodă, care oferă soluții inteligente de depozitare pentru casa dumneavoastră. Datorită sertarelor sale practice, este ideală pentru a stoca haine, documente sau mici accesorii. Suprafața superioară este perfectă pentru decorațiuni, cărți sau obiecte preferate pe care doriți să le aveți la îndemână. Designul elegant și ușor al comodei îi permite integrarea facilă în hol, dormitor sau birou, unde va crea un mediu confortabil și organizat.
Dimensiuni
| Lăţime: | 98 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 28 cm |
| Înălţime: | 85 cm |
Specificații
| Tip | Cu sertare |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Sistem de deschidere | Culisant |
| Formă | Dreaptă |
| Culoare | Alb |
| Material | PAL |
| Picioare | Fără picioare |
| Greutate | 36 kg |
| Inaltime | 85 cm, Joasa |
| Latime | 98 cm |
| Adancime | 28,5 cm |
| Model | Bicolor |
| Marime | Subtire |
| Forma mobilierului | Drept |
| Materialul placii | PAL |
| Tipul de locatie | Pe picioare |
| Manere | Cu manere |
| Suprafata | Mată |
| Numar de sertare | 7 |
| Tip inchidere | Cu sertare |
| Mod de deschidere | Clasic |
Recenzii
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Pat Emily 160x200 cm, stejar Saltele: Fara saltea, Somiera pat: Cu lamele drepte
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Perdea de gradina GARDIO impermeabila 150x220 cm, maro deschis
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 140 x 200 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, roz Dimensiune: 200 x 220 cm
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, turcoaz Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Cearsaf din bumbac SLUB 140x240 cm mix de culori, 100% bumbac Dimensiune: 140 x 240 cm
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc


















