

Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileCu Metaltex te vei simți în casa ta așa cum îți dorești - fără dezordine, lucruri împrăștiate peste tot sau lipsă de spațiu. Produsele acestui brand ajută la buna funcționare a oricărei gospodării. Fii sigur că vei dispune de cele mai bune gadgeturi în acest domeniu.
| Tip | Suspendate |
|---|---|
| Număr piese | 6 buc. |
| Greutate | 0.025 kg |
| Înălțime | 6.85 cm |
| Lățime | 5 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | City Frost |
| Calitate | Basic |
| Sistem de agățare | Nu |
| Material | Plastic |
| Producător | Metaltex |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Practic
Este exact ca în imagini.
Mărimea și culoarea se potrivesc foarte bine. Este din plastic, destul de flexibil. Mă așteptam la metal.
Acest produs nu a ieșit bine. Este foarte fragil, o bucată ieftină de plastic. Cu siguranță nu recomand!
Partea suspendată a cârligului ar putea fi puțin mai lejeră, astfel ustensilele de bucătărie îmi atârnă puțin oblic, însă este doar un "defect" cosmetic.

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

26×17×17 cm, cu capac, diametru

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Diametru

Diametru

Din lemn, din metal

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Din metal

52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

160×230 cm, unicolor, dreptunghiular
Livrare gratuită
Diametru

Diametru

De birou, pentru noptiere, cu întrerupător