


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Șir de Crăciun, care se potrivește perfect pentru decorarea grădinilor de Crăciun. Potrivit pentru utilizare în exterior și interior. Datorită intensității scăzute a luminii, este folosit ca un corp de iluminat decorativ. Număr de LED-uri: 150. lungimea cablului iluminat: 22,35 m. lungimea cablului de alimentare: 5 m. Culoarea luminii: multicolor. Alimentare prin adaptor de rețea (tipul de priză: F - mai multe informații găsiți aici).
| Tip produs | Instalație |
|---|---|
| Utilizare | De exterior |
| Sursă de alimentare | Electricitate |
| Tip de fișă de curent | F |
| Tip | Lanțuri de Crăciun/Lanț de exterior |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi/Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED/Transformator inclus |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3,6 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 3,6 W |
| Durata medie de viață a sursei | 10000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3,6 W |
| Series | CHAIN Emos |
| Producător | EMOS |

Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stoc
Decorațiune luminoasă, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru interior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru interior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Pentru interior
În stocLivrare gratuită
Pentru interior
În stoc
Pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Pentru interior
În stocLivrare gratuită
Pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Pentru interior
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu iluminare
În stocLivrare gratuită