Sari peste navigare, accesează conținutul
Sari peste conținut, mergi la subsol

Evaluări

4.4
2.887 evaluări
5
2044 x4
410 x3
176 x2
86 x1
171 x
4.4
2.937 evaluări
5
2184 x4
313 x3
158 x2
96 x1
186 x
4.4
2.927 evaluări
5
2207 x4
311 x3
160 x2
78 x1
171 x

Recenzii ale utilizatorilor

Utilizator mulțumit

Recenzia produsului

E ok calitativ

In schita de montaj nu e specificat clar ce balamale unde se pun si nici placile nu sunt etichetate pt a fi mai usor montajul

Utilizator mulțumit

Recenzia produsului

Este ca in poze.

Nu se inchide tocmai bine la colturi. O usa sta usor lasata la coltul de sus.

Utilizator mulțumit

Recenzia produsului

Raport calitate-preț corect

Utilizator mulțumit

Recenzia produsului

Raport calitate preț corect

Utilizator anonim

Recenzia produsului

Curierul a văzut ca salteaua avea într-un loc folia ruptă și murdară de nămol iar cu toate acestea nu a dorit sa îmi ofere alta din mașină, acel nămol nu iese nici la spălare e impregnata în material. Curierul nu a avut bunăvoința de a ma ajuta cu marfa pana în fata domiciliului în schimb a vrut sa îl ajut la descărcarea din mașină. Nu voi mai comanda de la voi.

Mobila a avut mari probleme de asamblare, instrucțiuni lipsă,

Fără găurile aferente asamblării mobilei

Mobila lovita în multe locuri și zgâriate pe alocuri

Salteaua murdara de nămol

Utilizator mulțumit

Recenzia produsului

Super ok

Andrei

Recenzia produsului

Arata bine, exact ca in poze

Montajul a durat foarte putin

Dulapul este stramb, usa cu oglinda fiind in panta, se misca intotdeauna spre partea stanga

Manerul uneia dintre usi a venit zgariat

Este prea ingust pentru ca umerasele sa aiba loc suficient, astfel ca usa forteaza hainele atarnate pe umeras

Utilizator mulțumit

Recenzia produsului

Super marfa

Anca Tapalaga

Recenzia produsului

Mulțumită. Ce trebuie sa adăugați dumneavoastră la mobilier este sa numerotați plăcile în ordinea de montare.. Noi l-am montat singuri având deja experienta, dar ajuta mai mult dacă plăcile ar fi numerotat iar pe foaia de montare sa fie așezate pe numere.. Ar ajuta enorm.

Anca Tapalaga

Recenzia produsului

Sunt în mare parte mulțumită! Pentru un rezultat mai bun sper sa țineți cont de părerile mele. Cu siguranță revin pentru alte comenzi. Mulțumesc!

Ușor de montat, este exact ce mi-am dorit.

Ce ma deranjează foarte mult este ca placajul din spatele soldatului mai înalt este din 2 bucăți innadii cu o sipca maro...arata urat.... Iar placajul are mici defecte în mai multe locuri tot pe placajul din spate... Nu este asa vizibil dar, se putea și mai bine.

Și tot la soldatul înalt o placa de raft nu avea gauri, A trebuit sa le dam noi.

Atașamente:

Sari peste subsol, revino la începutul paginiiSalt la începutul paginii