Sari peste navigare, accesează conținutul
Sari peste conținut, mergi la subsol

Evaluări

4.4
2.887 evaluări
5
2044 x4
410 x3
176 x2
86 x1
171 x
4.4
2.937 evaluări
5
2184 x4
313 x3
158 x2
96 x1
186 x
4.4
2.927 evaluări
5
2207 x4
311 x3
160 x2
78 x1
171 x

Recenzii ale utilizatorilor

Utilizator mulțumit

Recenzia produsului

Super, promptitudine și marfă frumoasă

Atașamente:

Utilizator anonim

Recenzia produsului

Mobila cu tăieturi inexacte.. fara posibilitatea de a lega corpurile între ele.. calitate slaba și nestabilitate datorita celor 3 corpuri de mobila separate.

Utilizator mulțumit

Recenzia produsului

Am achizitionat produsele dvs .Insa cand am deasfacut pachetele am sesizat 2 laterale rupte/crapate +lipsa chitul/suruburile de la dulapioare .Dulapioarele se asambleaza ca un puzzel ,zic asta pnt ca sunt multe bucati mici care au n locuri de suruburi(o sa dureze f mult asamblarea lior)pe viitor poate faceti ceva in pegatura cu asta .Am vb la telefon

Utilizator mulțumit

Recenzia produsului

Foarte frumoase si preț accesibil

Utilizator mulțumit

Recenzia produsului

Arata exact ca în poze,foarte ușor de montat!

Utilizator anonim

Recenzia produsului

Livrarea a fost destul de tarziu undeva pe la ora 21.i ar la o noptieră lipseste manerul ...in rest totul ok

Atașamente:

Utilizator mulțumit

Recenzia produsului

Extraordinar,mobila e de o calitate extraordinara,montajul usor chiar si pentru cei fara experienta,transport rapid

Utilizator mulțumit

Recenzia produsului

Mobila este foarte frumoasă, realitatea corespunde cu pozele de prezentare de pe site. Sunt foarte mulțumită de achiziție, recomand!

Utilizator anonim

Recenzia produsului

De cea mai proasta calitate a venit julit cu gauri mânerele strâmbe nu am sa mai comand de la dumneavoastră. Am fost nevoita sa pun actibilde pentru a acoperi zgârieturile din dulap. La fel și cu dulap de bucătărie care la comandat în toamna anului 2021 la fel zgâriate mânere îndoite și placaje de la sertare lasă de dorit am pus 1 kg jumătate în el și practic a căzut. Cu părere de rău n-am sa mai comand.

Atașamente:

Utilizator mulțumit

Recenzia produsului

Materiale ok cu excepția manerelor care sunt din plastic slab și se pot rupe usor, impachetare cu un carton cam subțire, livrare rapida .

Sari peste subsol, revino la începutul paginiiSalt la începutul paginii