

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Sollux pe care îl avem în stoc la prețul de 484.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplicate |
| Culoare | Alb |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Stil | Altele |
| Soclu | GU10 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 6 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Series | OCULARE Sollux |
| Producător | Sollux |

Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu lumină caldă
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, din plastic
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, din plastic
În stoc
Orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil retro, de 230V
În stoc
Încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc