
Philips 50664/14/P0 - Spot LED BYRE 4xLED 4,3W 230V 2200/2500/2700K
- bec tip LED, de 230V, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 286.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Finisaj de suprafață | Crom |
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Orientabile | Da |
| Material | Sticlă, Metal |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea de intrare a sursei | 5,4 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5,4 W |
| Loc | Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 4 |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 2560 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Echivalent cu un bec convențional | 150 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 21,6 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Stil | Altele |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | SALTO Eglo |
| Producător | Eglo |

- bec tip LED, de 230V, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită

Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităOrientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
De tavan, tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stoc
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, smart, în stil rustic
În stocAplicat, în stil modern, din plastic
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc