



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Pernuțele dumneavoasră decorative merită o haină nouă? Avem soluția potrivită pentru dumneavoastră! Cu husele noastre super elastice, schimbați aspectul pernuțelor dumneavoastră pentru canapea în doar câteva momente! Husele super elastice spaniole sunt confecționate dintr-o țesătură foarte elastică, cu 60% fibre naturale de bumbac în compoziție. Sunt plăcute la atingere și se întrețin ușor. Variantele în culori uni scot în evidență structura elegantă a materialului, care este rezultatul unei tehnologii unicat patentate și al materialului de primă clasă. Husele pentru pernuțe din colecția Niagara protejează perfect pernuțele dumneavoastră de deteriorarea cauzată de copii sau de animalele de companie și, în același timp, vor fi o decorațiune frumoasă pentru canapeaua dumneavoastră. Produse în Spania. Pot fi spălate în mașina de spălat, la 30 °C. Material: 60% bumbac, 32% poliester, 8% elastan
| Lăţime: | 40 cm |
|---|
| Formă | Pătrată |
|---|---|
| Material | Bumbac, Poliester |
| Culoare | Roșu |
| Conținut ambalaj | 2 bucăți fețe de perne |
| Gramaj | 420 g/m² |
| Marca | Nueva Textura |
| Crearea unei locuințe comode | Huse elastice |
| Culoarea husei | Bordo/Caramizie |
| Tip canapea | Fete de perna 2buc |
| Colecția | NIAGARA |
| Lățime | 40 cm |
| Proprietăţi | Îmbrăcare ușoară, în câteva minute, țesătură adaptabilă super elastică, material premium contra uzurii, imprimeu resitent în culori reactive, protecție de pete, praf, uzură și păr de animale |
| Înălțime | 40 cm |
| Material husă | Țesătură jaquard uni |
| Tara originala | Europa |
| Certificat | OEKO-TEX Standard 100 |
| Producatorul | Nueva Textura |
| Producător | Nueva Textura |

Pătrată, din bumbac, din poliester
Livrare în peste 1 zi
Pătrată, din bumbac, din poliester
Livrare în peste 1 zi
Pătrată, din bumbac, din poliester
Livrare în peste 1 zi
Pătrată, din bumbac, din poliester
Livrare în peste 1 zi
Pătrată, din poliester
Livrare în peste 1 zi
Pătrată
Livrare în peste 6 săptămâni
Pătrată, din poliester
Livrare în peste 1 zi
Pătrată, din bumbac, din poliester
Livrare în peste 1 zi
Unicoloră
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Personalizată, din bumbac
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată
Livrare în peste 1 zi
Unicoloră
În stoc
Pătrată, din bumbac
Livrare în peste 1 zi
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, din poliester
Livrare în peste 1 zi
Pătrată, din poliester
Livrare în peste 1 zi
Pătrată, din bumbac
Livrare în peste 1 zi
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, din bumbac
Livrare în peste 1 zi

Pătrată, din bumbac
Livrare în peste 1 zi
Cu fermoar, unicoloră
În stoc
Pătrată, din bumbac
Livrare în peste 1 zi
Pătrată, din bumbac, din poliester
Livrare în peste 1 zi
Personalizată, din bumbac
În stoc

-elastice
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuită
Din cauciuc, de exterior
Livrare în peste 1 zi
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 1 zi
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 1 zi
Din bumbac, set
Livrare în peste 1 zi
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi
- husă de protecție
Livrare în peste 1 zi
Seturi, din bambus, suporturi farfurii și pahare pentru copii
Livrare în peste 1 zi
Set
Livrare în peste 1 zi
Din plastic, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior
Livrare în peste 1 zi
Din inox, Cratițe pentru lapte, - o piesă
Livrare în peste 1 zi
- 24 piese
Livrare în peste 1 zi

-elastice
Livrare în peste 1 zi
Manuală
Livrare în peste 1 zi

-elastice
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuită