




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Considerați că fotoliile sau canapeaua dumneavoastră au nevoie de o haină nouă? Tânjiți după o schimbare, dar canapeaua dumneavoastră este încă funcțională, având doar un aspect puțin obosit? Avem soluția potrivită pentru dumneavoastră! Cu husele noastre super elastice, schimbați aspectul canapelei dumneavoastră sau a fotoliului vechi în doar câteva momente! Un nou "pulover" pentru canapeaua dvs. Husele super elastice din țesătură calitativă și groasă cu structură în reflief sunt extrem de elastice în toate direcțiile. Se adaptează ușor aproape fiecărui tip de canapea sau fotoliu – pur și simplu, le îmbrăcați pe canapeaua dumneavoastră la fel ca pe un pulover. În plus, arată foarte șic! Structură plastică unică Husele super elastice spaniole sunt confecționate dintr-o țesătură foarte elastică, cu 60% fibre naturale de bumbac în compoziție. Sunt plăcute la atingere și se întrețin ușor. Variantele în culori uni scot în evidență structura elegantă a materialului, care este rezultatul unei tehnologii unicat patentate și al materialului de primă clasă. Datorită elasticității ieșite din comun, husa se adaptează perfect canapelei și nu se deplasează pe suprafața acesteia. Stabilitatea este susținută și de elementele de fixare care se introduc între șezutul și spătarul canapelei. Husele super elastice sunt ușor de îmbrăcat și de schimbat. Acestea protejează perfect canapeaua sau fotoliul dumneavoastră de deteriorarea cauzată de copii sau de animalele de companie. Majoritatea mărimilor pot fi spălate în mașina de spălat la 30 °C, iar husele pentru colțar pot fi duse la curățătorie. În ambalaj, veți găsi elemente de fixare, cu ajutorul cărora puteți fixa mai bine husa pe mobilier. Produse în Spania. Pot fi spălate în mașina de spălat, la 30 °C. Material: 60% bumbac, 32% poliester, 8% elastan
| Lăţime: | 180-230 cm |
|---|
| Elastice | Da |
|---|---|
| Conținut ambalaj | 1 bucată de husă pentru canapea |
| Gramaj | 420 g/m² |
| Marca | Nueva Textura |
| Crearea unei locuințe comode | Huse elastice |
| Culoarea husei | Bej/Crem |
| Tip canapea | Fotoliu triplu |
| Colecția | NIAGARA |
| Lățime | 180-230 cm |
| Proprietăţi | Material premium contra uzurii, imprimeu resitent în culori reactive, protecție de pete, praf, uzură și păr de animale, îmbrăcare ușoară, în câteva minute, țesătură adaptabilă super elastică |
| Înălțime | 80-110 cm |
| Material | 60% bumbac, 32% poliester, 8% elastan |
| Material husă | Țesătură jaquard uni |
| Tara originala | Europa |
| Certificat | OEKO-TEX Standard 100 |
| Producatorul | Nueva Textura |
| Producător | Nueva Textura |
Recenzii ale utilizatorilor
Livrat în 10 zile
ESTE FOARTE ELEASTICA! SE INTINDE BINE,SE ASEAZA PERRFECT! MULTUMESC PT PRODUIS!
Achiziționat de la deDoma.ro
Livrat în 7 zile
Este frumoasă, se aseaza mai bine decat ma asteptam
Foarte potrivită, înnoiește casa.
Achiziționat de la deDoma.ro
sintetic inconfortant
Achiziționat de la deDoma.ro
In combinatie cu rulourile de fixare, produsul arata excelent !...
Achiziționat de la deDoma.ro








238×98 cm, diametru
În stoc




-elastice
În stoc





Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc



-elastice
În stocLivrare gratuită









Din bumbac, cu motiv floral, cu motiv de toamnă
În stoc
Matlasată, din micropluș, din fleece
În stoc
-elastice
În stocLivrare gratuită
Din cauciuc, de exterior
În stoc
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 1 zi
Pentru masă, pentru fereastră
În stoc
Din porțelan
În stoc

Decorativ, cu capac, rotund
În stoc
Din plastic, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior
În stoc
- husă de protecție
În stoc
Seturi, din bambus, suporturi farfurii și pahare pentru copii
În stoc
Set
În stoc
-elastice
În stoc
Decorativ, cu capac, rotund
În stoc
Decorativ, cu capac, rotund
În stoc
Cu robinet, pentru apă și suc
În stoc