


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Subțiri ca o pânză de păianjen - așa arată perdelele de voal din colecția modernă MONNA. Perdelele de culoare albă care permit pătrunderea luminii se vor potrivi în orice cameră, chiar și în dormitor. Sunt confecționate din poliester 100%, plăcut la atingere și foarte rezistent. Agățarea se face cu ajutorul cerculețelor de culoarea bronzului. Se agață ușor datorită inelelor încorporate. Disponibile la bucată sau în set avantajos de 2 bucăți.
| Lăţime: | 135 cm |
|---|
| Stil | Modern |
|---|---|
| Aspect | Voal |
| Margine inferioară | Dreaptă |
| Tip prindere | Bara de perdea |
| Tip | Francez |
| Gramaj | 70 g/m² |
| Mod de fixare | Inele Ø 4 cm |
| Spălare recomandată | 30 °C |
| Culoarea | Alb |
| Motiv | Unicolor |
| Dimensiunile draperiilor | 135 x 260 cm |
| Lățime | 135 cm |
| Înălțime | 260 cm |
| Model | Unicolor |
| Material | Poliester |
| Producător | STOF |

Voal, în stil modern, cu margini drepte
Livrare în peste 1 zi
Voal, în stil modern, cu margini drepte
Livrare în peste 1 zi
Voal, în stil modern, cu margini drepte
Livrare în peste 1 zi
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
130×5 cm, voal, pentru balcon
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc

În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, cu margini drepte
În stoc
În stil modern, tip vitraj, cu margini drepte
În stoc
Din bumbac, cu motiv floral, cu motiv de toamnă
În stoc
Matlasată, din micropluș, din fleece
În stoc
-elastice
În stocLivrare gratuită
Din cauciuc, de exterior
În stoc
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 1 zi
Pentru masă, pentru fereastră
În stoc
Din porțelan
În stoc

Decorativ, cu capac, rotund
În stoc
Din plastic, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior
În stoc
- husă de protecție
În stoc
Seturi, din bambus, suporturi farfurii și pahare pentru copii
În stoc
Set
În stoc
-elastice
În stoc
Decorativ, cu capac, rotund
În stoc
Decorativ, cu capac, rotund
În stoc
Cu robinet, pentru apă și suc
În stoc