
Kanlux 39234 - Panou LED încastrat BLINGO AIO LED/38W/230V 60x60 cm CRI 90
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Polux pe care îl avem în stoc la prețul de 119.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Material | Metal |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Bucătărie/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 15 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 115 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1600 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 20000 ON/OFF |
| Series | KERN Polux |
| Producător | Polux |

Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stoc
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită




Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, din plastic
În stoc
Lăţime, înălţime, adâncime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Din metal
În stoc

Din metal, din plastic, înălţime
În stoc
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită



Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stoc
Din metal
În stoc
Diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Pătrată, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Control de la distanță, rotundă, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc