
Kanlux 39234 - Panou LED încastrat BLINGO AIO LED/38W/230V 60x60 cm CRI 90
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Polux pe care îl avem în stoc la prețul de 119.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Material | Metal |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Bucătărie/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 15 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 115 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1600 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 20000 ON/OFF |
| Series | KERN Polux |
| Producător | Polux |

Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stoc
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită





Din sticlă, din metal, din plastic
În stoc

Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Din metal
În stoc
Din metal, din plastic, înălţime
În stoc
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită