
Eglo 99024 - Lampă de masă LED RGB reglabilă BRIAGLIA-C LED/15W/230V
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 459,9 RON
- 20.11.2025 - 459,9 RON
- 07.11.2025 - 451,9 RON
- 24.07.2024 - 545,9 RON
- 20.07.2024 - 546 RON
- 30.04.2024 - 607 RON
- 25.01.2024 - 708 RON
- 15.01.2024 - 769 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Lumina se îndreaptă într-o direcție nouă - EGLO connect Telecomanda nu este inclusă. Nu este nevoie de Wi-Fi sau adaptor. Produsul poate fi reglat cu telefonul/tableta sau cu telecomanda. Bluetooth cu consum redus de energie. Controlul este asigurat de aplicația pentru mobil AWOX SmartControl. Aplicație gratuită pentru Android și iOS. Mulțumită funcției RGBW, culorile luminii pot fi modificate cu ușurință, inclusiv alb. Luminozitate reglabilă treptată (0-100%). 2.700 K alb cald - 6.500 K alb rece. Se poate alege dintre 16 milioane de culori – RGB. Culori preselectate. Opțiune de setare a timpului pentru pornirea și oprirea corpului de iluminat. Funcția disco modifică atmosfera luminoasă în funcție de muzica aleasă (în baza ritmului), stocată pe telefon/tabletă. Corpurile de iluminat pot fi controlate simultan cu telecomanda și telefonul mobil.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Model | De birou |
| Culoarea luminii | Rece |
| Funcție | Control prin telefon/RGB/Bluetooth |
| Tip | Lampă de masă |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Număr de becuri | 1 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Tensiune | 230 V |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 1850 lm |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 15 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 125 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | OWINO Lucide |
| Producător | Eglo |
Produse similare


Lampă LED cu clemă Briloner 2876-016P 1xGU10/3W/230V 3000K
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Veioza, Lampa de masa ceramica COBRA 65cm
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Halo Design 800803 - Lampă de birou reîncărcabilă HYGGE cu intensitate reglabilă, LED 3W/4000 mAh, IP54, negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lucide 18671/07/30 - Lampă de birou LED reglabilă ZOFT LED/7W/230V neagră
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă retro neagră cu auriu - Magnax
De birou, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Lampa de masă modernă cu abajur din stofă negru cu auriu - VT 1
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Veioza, Lampa de masa moderna Pyramid EU2743BGO SRT
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Set de 2 lămpi de masă negre reîncărcabile 40 cm IP54 - Jude
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă LESLEY 1xGU10/35W/230V Lucide 03525/01/30
De birou, în stil modern, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Art Deco neagră cu 2 lumini - Tuning
Cu întrerupător
În stoc
Lampă de masă Eglo 92873 FOX 1xGU10/3W/230V
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă neagră cu abajur din in neagră 35 cm reglabilă - Parte
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă auriu/alamă cu abajur din in negru 35 cm - Parte
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Globo 15742T JORDANA 1xE27/60W/230V
De birou, pentru noptiere, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Lampă de masă TYCHO 2xG9/28W/230V neagră Lucide 45574/02/30
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Searchlight EU86531BK BUCKLOW 1xE27/60W/230V alamă
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă de design cu abajur din catifea neagră Taupe cu auriu 35 cm - Alisia
De birou, pentru noptiere, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă neagră cu abajur negru cu auriu 35 cm - Parte
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de masă CARANACOA LED/11,5W/230V Eglo 900565
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă LED dimabilă de masă Globo 21008S LUNKI LED/2,5W/3,7V 2700/4000/6500K negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă 1xE27/60W/230V 45 cm neagră/aurie
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Rabalux 7092 - Lampa de masa RUSTIC 3 1xE14/40W/230V
Din lemn, pentru noptiere, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lampă de birou 25 W, alamă antichizată, 17x17x50 cm, E27
De birou, din lemn, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă modernă neagră - Thijmen
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă auriu/alamă cu abajur negru 25 cm reglabilă - Parte
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă LED reîncărcabilă dimabilă de masă Retlux LED/3W/1800 mAh albastru închis
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă RING 1xGU10/40W/230V neagră Sollux SL.1091
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Globo 21914B KOKKINI 1xE14/25W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de masă dimabilă cu încărcare fără fir LED/18W/230V Immax 08969L
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea pentru exterior neagră 65 cm - Mushroom
În stil modern, cu întrerupător, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplica cu raft din bambus si abajur din tesatura in, Andes negru/ in inchis
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Plafonieră LED pentru baie RENE LED/15W/230V IP44 neagră
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită