

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lumina se îndreaptă într-o direcție nouă – EGLO connect. Produsul poate fi reglat cu telefonul/tableta sau cu telecomanda. Acest corp de iluminat are tehnologie Bluetooth cu consum redus de energie. Produsul poate fi controlat cu aplicația AWOX Home CONTROL (disponibilă pe Android și iOS). Temperatura de culoare poate fi modificată de la 2.700 K alb cald la 6.500 K alb rece. Luminozitate reglabilă continuu (0-100%). Produsul este compatibil cu Google Assistant, Amazon Alexa și ZigBee. Se poate seta pornirea/oprirea temporizată a corpului de iluminat. Produsul poate fi controlat concomitent cu telecomanda și cu telefonul mobil. Telecomanda nu este inclusă, dar poate fi cumpărată separat.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Model | De birou |
| Material | Metal |
| Cu dimmer | Da |
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip | Lampă de masă |
| Funcție | Alexa/Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Tehnologie LED |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 16 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 16 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 125 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 1800 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 16 W |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | SALVILANAS-Z Eglo |
| Producător | Eglo |

De birou, pentru noptiere, cu întrerupător
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
De birou, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, din metal
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, din metal
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stoc
De birou, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stoc
De birou, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil retro, din sticlă
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil retro, cu dimmer
În stoc
În stil modern, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Cu întrerupător, în stil industrial, din metal
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită