




Dimensiuni 30×50 cm
Material 100% bumbac Greutate: 400 g/m2 Culoare Roșu Dimensiune 30 x 50 cm Specificații Cu bordură elegantă Cu agățătoare Certificat Oeko-Tex Standard 100 Spălare max. la 60 °C Uscare în uscător la temperatură medie Nu spălați cu articole care au fermoare și cârlige metalice Pentru o moliciune, finețe și absorbție de lungă durată nu se recomandă folosirea balsamului
| Lăţime: | 30 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 50 cm |
| Seturi | La bucată |
|---|---|
| Material | Bumbac, Bambus, Microfibră |
| Culoare | Roz |
| Gramaj | 400 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata | 60 °C |
| Greutate | 0,07 kg |
| Model | Cu image, Motiv pentru copii |
| Dimensiune | 30 x 50 cm |
| Catuse | Da |

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
90×200 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc