






Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material 100% microfibra Culoare Albastră Cu imagine Dimensiuni Lățime: 60 cm Lungime totală: 120 cm (în stare desfășurată) Lungime inclusiv gluga: 90 cm Lungime fără glugă: 60 cm Specificații Recomandat pentru copii de la 3 la 5 ani Glugă practică Închidere cu capse Uscare rapidă Material antialergic Temperatura recomandată de spălare 30 - 40 °C (conform etichetei producătorului) La prima spălare, este necesar să se spele separat
| Lăţime: | 60 cm |
|---|
| Seturi | La bucată |
|---|---|
| Material | Microfibră |
| Culoare | Galben |
| Dimensiune | 60 x 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Inchidere | Cu capse |
| Model | Cu image |
| Pentru copii | Pentru copii |
| Executie | Multicolore |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |
| Greutate | 0,6 kg, 0,4 kg |

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
90×200 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc