
Paulmann 94694 - LED/0,2W IP44 Număr casă solar NEDA 3,7V
Cu iluminare
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat solar LED cu senzor de amurg.Potrivit pentru pereți fără conexiune electrică directă.Lampa se aprinde automat după lăsarea întunericului, prin intermediul senzorului de amurg.Acumulator reîncărcabil: 1xAA Ni-MH 600 mAh (inclus în pachet).Timp de încărcare: 6-8 ore.Timp de iluminare: 4-6 ore.
| Cu iluminare | Da |
|---|---|
| Tip | Aplică solară/Număr de casă/Aplică de exterior |
| Stil | Altele/Decorativ |
| Capacitate | 600 mAh |
| Funcție | Senzor crepuscular/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,05 W |
| Loc | Grădină și alei |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,05 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 0,05 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 6 lm |
| Tensiune | 1,2 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | DAYTON Paulmann, SOLAR Paulmann |
| Producător | Paulmann |

Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Diametru, din metal, cu iluminare
În stoc
Diametru, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stoc
Cu iluminare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stoc


De perete, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Diametru, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Diametru, din plastic, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită