
Aplică de perete pentru exterior neagră cu LED inclusă cu numere de casă IP54 - Kandi
Diametru, din metal, cu iluminare
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Număr casă solar cu tehnologie LED. Potrivit pentru pereți fără conexiune electrică directă. Comutator ON/OFF. Setul include autocolante pentru crearea numărului (2x cifre 0-9, 1x litere a-d). Acumulator integrat: Li-ion, 1800 mAh, 18650 / 3,7V.Durata de viață a bateriei: până la 60 h.
| Cu iluminare | Da |
|---|---|
| Durata de viață a bateriei | 60 h |
| Tip | Aplică solară/Număr de casă |
| Capacitate | 1800 mAh |
| Puterea de intrare a sursei | 0,2 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Tensiune | 3,7 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,2 W |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Flux luminos total | 17 lm |
| Loc | Grădină și alei |
| Stil | Altele |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,2 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Series | SOLAR Philips, OUTDOOR WALL Philips |
| Producător | Philips |

Diametru, din metal, cu iluminare
În stoc
Cu iluminare
În stoc
Din metal, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Diametru, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stoc
De perete, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită

Din plastic
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Diametru, din plastic, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită