Bec LED dimabil AR111 GU10/10W/230V 3000-6500K Wi-Fi Tuya alb 30°
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
Cu  dimmingDa
Tip socluGU10
Tip becLED
EcologicDa
CuloareAlb
Tensiune230 V
Perioadă de garanție36 luni
Culoarea luminiiAlb cald/Alb natural/Alb rece
SocluGU10
Tip de becAR111
Numărul ciclurilor de comutare15000 ON/OFF
Puterea de intrare a sursei10 W
Echivalent cu un bec convențional75 W
Temperatură de culoare3000-6500 K
Flux luminos total1050 lm
Numărul de bucăți din ambalaj1
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
Unghiul fasciculului luminos30 °
Durata medie de viață a sursei17000 h
TipBec LED
FuncțieTehnologie LED/Luminozitate reglabilă/Wi-Fi
SeriesWJ BULBS
ProducătorWojnarowscy
Produse similare
GU10 LED reglabil AR111 negru 8W 600lm 2700K
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
Set de 5 LED-uri GU10 reglabile AR111 Negre 8W 600lm 2700K
În stocLivrare gratuită
Set de bază Philips Hue WHITE AMBIANCE 2xE27/8W/230V + dispozitiv de interconectare
ECOlogic, cu dimming, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED cu dimmer GU10 70mm 6.5W 600LM 4000K
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
Set 5 becuri Bec LED GU10 reglabil 70mm 6.5W 600LM 3000K
Set de 5 becuri LED GU10 50mm clare 3W 230 lm 2700K
ECOlogic, soclu GU10, cu lumină caldă
Set de 5 becuri LED GU10 reglabile 4W 300lm 2700K
Set de 5 becuri LED GU10 50mm clare 4.9W 450 lm 3000K
Bec LED dimabil Philips Hue WHITE AMBIANCE G93 E27/7W/230V 2200-4500K
ECOlogic, soclu E27, - LED
Bec LED dimabil Philips Hue WHITE AMBIANCE ST72 E27/7W/230V 2200-4500K
ECOlogic, soclu E27, - LED
Set de 5 becuri LED GU10 AR111 8W 750 lm 3000K
Bec LED GU10 AR111 8W 750lm 3000K
Set de bază Philips Hue WHITE 3xE27/9,5W 2700K + dispozitiv de interconectare
Bec LED GU10 reglabil AR70 | 6W 450lm 2700K
-11 %
Set de 5 becuri LED GU10 reglabile AR70 6W 450lm 2700K
Bec LED dimabil cu cap sferic oglindit E27/6,5W/230V Paulmann 28679
Bec LED DECO VINTAGE S180 E27/4W/230V 1800K
Bec LED DECO VINTAGE S173 E27/4W/230V 1800K
Bec LED dimabil VINTAGE EDISON G125 E27/4W/230V 2700K
Bec decorativ LED E27 negru 6W 370 lm 3000K
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
Bec decorativ LED E27 transparent 6,5W 430 lm 3000K
Set de 5 becuri LED GU10 50mm clare 4.5W 360 lm 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
Set de 5 becuri LED GU10 50mm reglabile, clare, 4,5W, 365 lm, 2700K
Bec LED INNER G125 E27/3,5W/230V 1800K Paulmann 28881
Bec inteligent LED GU10 reglabil AR111 10W 800 lm 2200 - 6500K
Set de 5 becuri LED inteligente GU10, reglabile, AR111 10W 800 lm 2200 - 6500K
Set de 5 becuri LED GU10 50mm reglabile, clare, 4,9W, 500 lm, 2700K
Set de 5 becuri LED GU10 cu 3 trepte de intensitate, 50mm, Honey Rate, 6W, 400 lm, 3000K