








Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Această lampă este o alegere excelentă pentru cei care caută un dispozitiv multifuncțional pentru relaxare și crearea unei atmosfere plăcute în locuință. Având un aspect modern și caracteristici practic, este ideală pentru utilizarea zilnică. Oferă opțiunea de a seta două alarme diferite și o funcție de amânare pentru o trezire confortabilă. Alarma poate fi amânată pentru o scurtă prelungire a somnului, ceea ce este practic și convenabil. Cu funcția de încărcare fără fir Qi, dispozitivele pot fi încărcate ușor și convenabil, fără a fi nevoie de cabluri. Difuzor Bluetooth: pentru a reda muzică de pe dispozitivele mobile fără a fi nevoie de conectarea unui cablu. Având șase sunete relaxante presetate și opțiunea de a reda zgomot alb, această lampă creează mediul perfect pentru relaxare și calmare. Permite încărcarea altor dispozitive utilizând portul USB, ceea ce este util pentru încărcarea dispozitivelor electronice. Se poate alege între lumină albă și diferite moduri de culoare, făcând posibilă crearea unei atmosfere plăcute. Lumina ambientală poate fi controlată și reglată atingând corpul lămpii. Consumul de energie al luminii de veghe: max. 4,5 W. Consumul de energie al funcției Bluetooth: max. 5 W. Putere de intrare: 12 V/2,5 A. Tensiune de intrare: 100-240 V c.a., 50/60 Hz. Ieșire USB: 5 V/1 A. Conținutul pachetului: lampă, adaptor, manual de utilizare.
| Cu proiecție | Da |
|---|---|
| Tip | Lampă de masă/Ceas deșteptător |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Cameră de lucru |
| Funcție | Tehnologie LED/Control tactil/Întrerupător pe corpul produsului |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 30 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 30 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (halogen) |
| Puterea de intrare a sursei | 30 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 25 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 300 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Tensiune | 230 V |
| Stil | Altele |
| Series | CHARGING ALARM CLOCK |
| Producător | Immax |

Cu proiecție
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită