Eglo GITA 2 94712 - Aplica de baie LED/8W/230V IP44
De la 234 RONîn magazinele online 2
Oferte recomandate
Luminam.ro
În stocLivrare gratuită60 zile de returnat
Către e-shop
Descrierea produsului
Specificații
TipDe  perete
Cu  protecție  ip44Da
LocBaie
Tensiune230 V
Puterea de intrare a sursei8 W
Puterea maximă de intrare a sursei8 W
Consumul total de energie al corpului de iluminat8 W
FuncțieTehnologie LED
Echivalent cu un bec convențional55 W