Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm auriu IP54
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei18 W
Durata medie de viață a sursei25000 h
Temperatură de culoare4000 K
Becuri incluseDA (LED)
Număr de becuri1
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice2
Grad de protecție ipIP54
Flux luminos total1800 lm
TipPlafonieră de exterior/Plafonieră
FuncțieTehnologie LED
Echivalent cu un bec convențional125 W
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei18 W
FormăPătrat
Unghiul fasciculului luminos112 °
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
StilAltele
LocBaie/Dormitor/Cameră de zi
Culoarea luminiiAlb natural
Consumul total de energie al corpului de iluminat18 W
SeriesULTRA SLIM Brilagi
ProducătorBrilagi
Produse similare
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 24 W, 230 V, 42 x 42 cm, auriu, IP54
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 18W, 230V, Ø 30 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie Brilagi ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm alb IP54
Cu protecție IP44
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
În stoc
Brilagi Plafonier LED ultra-subțire pentru baie, 18 W, 230 V, Ø 30 cm, aur roz, IP54
Plafonieră LED pentru baie Top Light SILVER LED/10W/230V IP44 28x28 cm crom mat
De tavan, cu protecție IP44
Brilagi - Plafonieră LED pentru baie ULTRA SLIM LED/24W/230V Ø 42 cm roz auriu IP54
Plafonieră LED pentru baie Brilagi ULTRA SLIM LED/24W/230V 42x42 cm alb IP54
Plafonieră LED pentru baie Top Light SILVER LED/24W/230V IP44 38x38 cm crom mat
De tavan, cu protecție IP44
Spot pentru baie TURYN 3xGU10/10W/230V IP44 alb
Tip încastrat, cu protecție IP44
Aplică LED pentru oglindă de baie ONLI NEMO LED/5,5W/230V 4000K 50cm IP44 crom mat
Briloner 7586036 - Set 3x corpuri de iluminat încastrate pentru baie KLIRA LED/4,9W/230V IP23 alb
Tip încastrat
În stoc
Aplica LED pentru oglindă de baie LED/10W/230V 3000K IP65 alb
De perete
Redo 01-4306 - Plafonieră LED pentru baie OVUM, 3 x 5 W, 230 V, IP44, crom