Recomandăm
Eglo 94758 - Corp de iluminat LED baie GONARO 3xLED/3,8W/230V
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 377,9 RON
- 17.12.2025 - 377,9 RON
- 24.07.2024 - 397,9 RON
- 15.01.2024 - 398 RON
Descrierea produsului
Corp de iluminat LED de tavan GONARO combină designul modern cu o execuție de calitate superioară.Construcția din metal, completată cu elemente din plastic, evidențiază designul elegant al corpului de iluminat.Datorită protecției IP44, este potrivit pentru iluminatul băii.Sursa de lumină LED este inclusă.Emite o lumină alb caldă.Clasa de eficiență energetică: A+.
Specificații
| Tip | De tavan |
|---|---|
| Cu protecție ip44 | Da |
| Culoare | Alb |
| Puterea de intrare a sursei | 3,8 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3,8 W |
| Tensiune | 230 V |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 75 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 11,4 W |
| Stil | Altele |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 3 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 1080 lm |
| Loc | Baie |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | GONARO Eglo |
| Producător | Eglo |
Cele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
SET 2x bec LED auto 11972 U2500 CX H7/H18 PX26d/PY26d-1/16W/12V 6000K
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Plafonieră LED pentru baie Brilagi ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm negru IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită





























