
Eglo 94998 - Aplica LED pentru baie PALERMO LED/11W/230V IP44
De perete, de tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED PALERMO îmbină designul modern cu finisaje de înaltă calitate.Datorită protecției IP44, este potrivită pentru iluminarea băii.Sursa de lumină LED este inclusă.Emite o lumină albă caldă.
| Tip | De tavan |
|---|---|
| Cu protecție ip44 | Da |
| Stil | Altele |
| Formă | Rotund |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 2100 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 145 W |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Loc | Baie |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | PALERMO Eglo |
| Producător | Eglo |

De perete, de tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu o sursă de iluminat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc

De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită