










Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Cu eleganța și simplitatea sa, plafoniera pentru baie Immax NEO LITE FRAME Smart LED captează nevoile spațiilor interioare moderne. Funcție de reglare a luminozității, de modificare a culorii luminii de la o culoare caldă relaxantă, la una naturală, la o nuanță rece de alb, sau de setare a propriilor moduri de lumină. Poate fi controlată ușor de la distanță prin aplicația Immax NEO PRO sau cu telecomanda IR (inclusă). Compatibilă pe deplin cu Samsung SmartThings, Amazon Alexa, Apple Siri, Google Assistant, Tuya și alte aplicații pentru iOS și Android. Produsul este ușor de conectat la aplicație, acesta trebuind doar să fie conectat la rețeaua Wi-Fi. Temperatură de culoare ajustabilă: 3.000-6.500 K. Immax NEO funcționează pe platforma globală Tuya, care poate integra toate dispozitivele într-o singură unitate controlabilă. Pe lângă produse de iluminat și multe alte accesorii, aceasta poate controla și produsele de securitate, cum ar fi alarmele, camerele și diferiți senzori de securitate. Aplicația este compatibilă cu limba setată pe telefonul mobil.
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED/Iluminat inteligent/Control la distanță |
| Loc | Baie |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 50 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 50 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 360 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Flux luminos total | 5200 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 50 W |
| Series | NEO LITE Smart Immax, FRAME Immax NEO |
| Producător | Immax Neo |

De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită

De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită

De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

De perete, de metal
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită

Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită