
Zuma Line 3554 - Spot pentru șină TORE 3xGU10/35W/230V, negru
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 101.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Aplicate |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3,3 W |
| Puterea de intrare a sursei | 3,3 W |
| Tensiune | 230 V |
| Loc | Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 70 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 9,9 W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 3 |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1020 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Series | DAKAR Eglo |
| Producător | Eglo |

Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din lemn
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din lemn
În stocAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat, cu finisaj din crom
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
Aplicat, în stil rustic, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, în stil industrial
În stoc
Aplicat, smart, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită