





Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Spot LED modern. Spotul este prevăzut cu două surse GU10 înlocuibile și o sursă LED integrată. Sursa LED permite reglarea temperaturii luminii (3.000 K/4.000 K) direct pe corpul de iluminat. Având un total de trei surse de lumină, asigură iluminarea uniformă a spațiului, creând în același timp o atmosferă confortabilă. Becurile GU10 nu sunt incluse.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Culoare | Negru |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W/5 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural |
| Becuri incluse | DA (LED)/NU |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K/4000 K |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Număr de becuri | 1/2 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Tensiune | 230 V |
| Soclu | Modul LED integrat/GU10 |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Flux luminos total | 550 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Series | MAGNET Milagro |
| Producător | Milagro |

Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat, cu finisaj din crom
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stoc
De 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, încastrat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, în stil modern, din lemn
În stoc
Aplicat, în stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, de 230V
În stocLivrare gratuită

Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită


De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită