Eglo 96231 - Corp de iluminat LED pentru baie MANILVA LED/16W/230V IP44
De la 184 RONîn magazinele online 2
Oferte recomandate
Luminam.ro
În stocLivrare gratuită60 zile de returnat
Către e-shop
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
Cu  protecție  ip44Da
TipPlafonieră
FormăPătrat
Tensiune230 V
LocBaie
Puterea de intrare a sursei16 W
FuncțieTehnologie LED
Echivalent cu un bec convențional100 W
StilAltele
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Consumul total de energie al corpului de iluminat16 W
Număr de becuri1
Culoarea luminiiAlb cald
Puterea maximă de intrare a sursei16 W