
Plafonieră LED ATUEL LED/24W/230V 3000K d. 22 cm IP54
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 113,9 RON
- 17.11.2025 - 113,9 RON
- 20.02.2025 - 91,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Se montează în tavan prin folosirea arcurilor. AICI se poate comanda un cadru folosit pentru a monta produsul pe tavan.
Specificații
| Formă | Rotundă |
|---|---|
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Tip | Corp de iluminat încastrat |
| Loc | Baie |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Adâncimea de încastrare | 120 mm |
| Orificiu de montare | 190 mm |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 180 W |
| Flux luminos total | 2600 lm |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Stil | Altele |
| Series | ATUEL Brilum |
| Producător | Brilum |
Produse similare


Plafoniera moderna stil minimalist Binomio pl4 alama
Din metal, cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rabalux 3344 - Plafonieră LED ROB LED/32W/230V
Din sticlă, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rabalux 5540-LED Plafonieră dimabilă DAMIEN LED/24W/230V Wi-Fi + telecomandă
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rabalux 3339 - Plafonieră LED ROB LED/32W/230V
Din sticlă, din metal, - bec tip LED
În stoc
Plafonieră LED cu senzor ANETA-S LED/20W/230V 2700K Fulgur 23661
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Ledvance - Plafon LED cu senzor SPARKLEDOT LED/32W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie Top Light SILVER LED/10W/230V IP44 d. 29 cm crom lucios
Cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Plafonieră ULTIMO 2xE27/60W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED ANETA LED/12W/230V 2700K Fulgur 23980
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Ideal Lux BINOMIO 4xG9/3W/230V auriu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 96034 - LED Plafoniera COMPETA 1 LED/24W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităSpot modern bej cu alb pentru sistem de șină monofazat - Iconic Ivy
În stil modern, cu întrerupător, cu o sursă de iluminat
În stoc
Plafonieră SIRJA SQUARE 3xE27/15W/230V gri
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Globo 41314-40 - LED Plafonieră dimmabilă RONJA LED/40W/230V + Telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera cu 3 Spoturi directionabile BRISBON nickel/alb
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă AMARA LED/45W/230V crom Paul Neuhaus 8378-55 + telecomandă
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă pentru baie SAPANA LED/18W/230V IP44 Globo 41563-18N
De perete, de tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităSpot modern bej cu adaptor alb pentru sistem de șină monofazat GU10 35mm - Iconic Jeana Luxe
În stil modern, cu întrerupător, în stil scandinav
În stoc
Plafonieră DANTE 1xE27/60W/230V d. 26 cm crom lucios
Din metal, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră MARTI 3xE27/15W/230V alb/crom
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Rabalux 71053 OSWALD LED/24W/230V 4000K d. 40 cm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 97612 - Plafonieră PASTERI 3xE27/60W/230V 57 cm
Din sticlă, din metal, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Ideal Lux BINOMIO 2xG9/3W/230V auriu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED PILANA LED/24W/230V, stejar/alb, 32 x 32 cm
Din lemn, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafoniera rustică gri 30 cm - Drum
Din sticlă, în stil rustic, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Eglo 32025 - LED Plafoniera CARDITO LED/16W/230V
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Osram - Plafonieră LED ORBIS PEDERSON, 36 W, 230 V, Ø 55 cm, alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Eglo 93398 GUADIANO 4xGX53/7W/230V
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafoniera cu 4 Spoturi directionabile BRISBON nickel/alb
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră CLARE, 3x E27, max. 24 W, 230 V, Ø 40 cm, maro
Cu întrerupător, de 230V, rotundă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED LUCIA, 24W/230V, Ø 31 cm, albă
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Capcană electrică LED UV pentru insecte, 2 x LED, 5 W, 230 V, acoperire 70 m²
Electrice
În stoc