
Spot incastrabil design modern Reif alb MYDL050-01W
Încastrat
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Philips pe care îl avem în stoc la prețul de 336.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplicate |
| Culoare | Gri |
| Formă | Rotund |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 35 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Metodă de montare | Aplicat |
| Stil | Altele |
| Series | MYLIVING PILLAR Philips |
| Producător | Philips |

Încastrat
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, de 230V
În stoc
Aplicat, în stil modern, de 230V
În stoc
Aplicat, smart, în stil rustic
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, încastrat
În stoc
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită