
Brosline 1079 - Corp de iluminat tip spot CAGE 1xGU10/10W/230V alb
De 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corpul de iluminat îndeplinește cerințele EyeComfort: este economic și nu obosește ochii.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4,3 W |
| Tip | Spot |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4,3 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 4,3 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 37 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 430 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Stil | Altele |
| Series | RIVANO Philips |
| Producător | Philips |

De 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuităOrientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Încastrat, de 230V
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită